Dzisiaj jest: 15.06.2024 Osób on-line: 4   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Dariusz Dudka: Odchodzę z AJ Auxerre
16.04.12 12:39

Obrońca AJ Auxerre Dariusz Dudka podczas wywiadu udzielonego Przeglądowi Sportowemu oświadczył, że na pewno odejdzie z francuskiego klubu.


-"W końcu mogę powiedzieć, że odchodzę z Auxerre. Nie wiem jeszcze gdzie trafię. Koledzy z drużyny śmieją się, że większość z nas pójdzie na "chomage". To po francusku zasiłek. Jeśli Auxerre spadnie, większość składu zostanie rozprzedana, bo nie będzie funduszy na utrzymanie składu" - mówi Dudka.


-"Nasz upadek był widoczny na kilometr już od dawna, a władze klubu nie reagowały. Dopiero kilka tygodniu temu zmieniono trenera .Do tego momentu graliśmy obrzydliwie [...] Sumując to wszystko, wychodzi niestety na to, że zlecimy z ligi" - mówi w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego.


Dariusz Dudka w niedzielnym spotkaniu przeciwko PSG przebywał na boisku do 73. minuty, a jego zespół zremisował 1:1 i zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli.


 


 


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org