Dzisiaj jest: 01.05.2024 Osób on-line: 4   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu

News
Eredivisie: niedzielne wyniki 19. kolejki
15.01.06 20:17

Dzisiaj zakończyła się 19. kolejka holenderskiej ekstraklasy. Niespodziewanie, po tej serii spotkań na czwartym miejscu znajduje się FC Utrecht.

Lokatę tą podopieczni Foeke Booy'a zawdzięczają znakomitemu spotkaniu z ADO w Haadze. Już po 50. minutach goście prowadzili 0:3, po golach van der Bergha, Nelisse i Tiendaalli'ego. ADO co prawda próbowało nawiązać walkę, czego skutkiem był dwa trafienia: Molsa i Oudena. Na doprowadzenie do remisu zabrakło jednak czasu.

Do niespodzianki doszło również w Amsterdamie. Ajax nie zdołał pokonać NEC Nijmegen. Wynik został ustalony już na początku spotkania. Pierwszego gola zdobyli goście(Wielaert), na to trafienie odpowiedział Rosenberg. Jednak to wszystko, na co było dzisiaj stać Ajax. Andrzej Niedzielan został zmieniony w 89. minucie.