Dzisiaj jest: 15.06.2024 Osób on-line: 4   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Górnik Zabrze potępia zachowanie pseudokibiców
16.04.12 12:25

-"Osoby, które przyczyniły się do wspomnianych zniszczeń i dewastowania mienia zostaną zobowiązane do naprawy poczynionych szkód" - głosi komunikat klubu z Roosevelta.


-"Zarząd Górnika Zabrze SSA stanowczo potępia zachowanie grupy pseudokibiców, którzy w trakcie II połowy Wielkich Derbów Śląska wyrywali krzesełka na swoim sektorze i rzucali nimi w kierunku ochrony, a także na murawę. Takie karygodne zachowania nie mogą mieć miejsca i Górnik Zabrze SSA w żaden sposób nie identyfikuje się z grupą pseudokibiców Górnika odpowiedzialną za zniszczenia na stadionie w Chorzowie. Osoby, które przyczyniły się do wspomnianych zniszczeń i dewastowania mienia zostaną zobowiązane do naprawy poczynionych szkód."- czytamy w klubowym oświadczeniu.


-"Wielkie Derby Śląska powinny być przykładem pozytywnego kibicowania dla całego środowiska piłkarskiego w naszym kraju, a wyzwoliły na trybunach niezwykle negatywne emocje. Mamy nadzieję, że w przyszłości do tak gorszących scen już nie dojdzie i Wielkie Derby Śląska będą rozgrywane w sportowej atmosferze" - głosi oświadczenie zabrzańskiego klubu.


 


Autor: Łysy
Źródło: gornikzabrze.plDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org