Dzisiaj jest: 30.05.2020 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Inni o Beenhakkerze ...
07.05.07 11:00

Od zrozumienia po oburzenie - taka jest reakcja polskich szkoleniowców na wieść o przygodzie Leo Beenhakkera z Feyenoordem. – To może odbić się czkawką, jeśli Polacy nie wygrają później z Azerbejdżanem i Armenią – ostrzegają.


– Merytorycznie nie ma żadnej kolizji – zapewnia Bogusław Kaczmarek, asystent selekcjonera. – Podstawą pracy z Beenhakkerem jest zaufanie i odpowiedzialność, a więc jeśli Leo zgodził się przyjąć ofertę z Holandii, to znaczy, że jest przekonany, że nie ucierpi na tym reprezentacja Polski.


Kaczmarek przekonuje, że sprawy przygotowań do meczów z Azerbejdżanem i Armenią już są dopięte na ostatni guzik. – Z bossem mamy stały kontakt. Obserwacje zawodników mamy podzielone aż do 26 maja – opowiada.


Trudno jednak spodziewać się, aby jeden z najbardziej zaufanych ludzi naszego selekcjonera, krytykował decyzję przełożonego. Dużo bardziej scpetyczni są inni trenerzy. – Z jednej strony Beenhakker wyjeżdża na bardzo krótko, ale z drugiej nie można ciągnąć dwóch srok za ogon – mówi Henryk Kasperczak. – Uważam, że nie powinien się rozdrabniać. Taka jednoczesna praca w klubie i reprezentacji może być możliwa z prawnego punktu widzenia, jednak sportowo – wątpliwa.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd sportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org