Dzisiaj jest: 18.04.2026 Osób on-line: 1   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Jeleń- polska rakieta
16.06.06 11:36

Podczas środowego meczu Polska-Niemcy cały stadion w Dortmundzie oniemiał jak zobaczył jak nasz Irek Jeleń ściga z łatwością najszybszego niemieckiego piłkarza, Davida Odonkora.


W Niemczech wiele się mówi że piłkarz Borussi Dortmund to zawodnik którego ciężko prześcignąć, gdyż jest 'szybszy niż wiatr'. Lecz podczas meczu Polska-Niemcy gołym okiem można było zobaczyć że piłkarz Wisły Płock jest zdecydowanie szybszy, gdy podczas pojedynku biegowego z Odonkorem pokazł mu plecy.


- Sam się trochę zdziwiłem, że tak łatwo zgubiłem Odonkora. Tyle się nasłuchałem, że to najszybszy piłkarz Bundesligi, a w biegowym pojedynku nie miał szans - uśmiechnął się Irek.


- Nie zapominajmy, że Odonkor wszedł na boisko w drugiej połowie, a Jeleń grał od początku. I nasz zmęczony Irek minął go jak rakieta - dodał zadowolony Krzysztof Dmoszyński, prezes Wisły Płock.


Autor: Miłosz
Źródło: naszakadra.info







Dodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org