Dzisiaj jest: 30.05.2020 Osób on-line: 5   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Leo Benhakker poprowadzi Feyenoord !
05.05.07 19:20
Selekcjoner Reprezetacji Polski Leo Benhakker będzie prowadził drużynę Feyenordu Rotterdam w w meczach play off o Puchar UEFA. Po nienajlepszym sezone władze klubu postanowiły rozwiązać umowę z  Erwinem Koemanem i powierzyć drużynę w ważnych meczach Holendrowi.
"Leo przedstawił mi na jakim etapie znajdują się przygotowania do meczów reprezentacji Polski. Przedyskutowaliśmy plan obserwacji zawodników w meczach ligowych pod kątem selekcji na mecze reprezentacji z Azerbejdżanem i Armenią. Uznałem, że przez 10 dni Leo może służyć pomocą klubowi, z którym osiągnął tak wiele" - powiedział Michał Listkiewicz.
"Szefowie Feyenoordu są wdzięczni prezesowi PZPN za wyciągnięcie pomocnej dłoni w trudnej sytuacji - powiedział Beenhakker. - Chciałbym mocno podkreślić, że zawsze na pierwszym miejscu będę stawiał w mojej pracy dobro reprezentacji Polski".Autor: Mat
Źródło: wp.plDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org