Dzisiaj jest: 18.04.2026 Osób on-line: 1   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Loew nie może skorzystać z Podolskiego
01.02.07 18:23
Trener piłkarskiej reprezentacji Niemiec Joachim Loew na towarzyski mecz ze Szwajcarią, który zostanie rozegrany w środę 7 lutego w Duesseldorfie, nie mógł powołać napastnika Bayernu Monachium Lukasa Podolskiego.


Podolski został w październiku 2006 roku ukarany czerwoną kartką za kopnięcie rywala podczas meczu z Gruzją. Za to przewinienie Niemiecka Federacja Piłkarska (DFB) zawiesiła zawodnika na dwa mecze towarzyskie.

Pierwszym będzie spotkanie ze Szwajcarią. Drugi mecz zaplanowano na 28 marca. Rywal reprezentacji Niemiec w tym spotkaniu nie jest jeszcze znany.

Autor: Marcin167
Źródło: PAP







Dodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org