Dzisiaj jest: 15.06.2024 Osób on-line: 5   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Mourinho ukarany przez hiszpańską federację
06.10.11 18:36
Trener piłkarzy Realu Madryt Jose Mourinho został zawieszony przez hiszpańską federację na dwa mecze i dodatkowo zapłaci 600 euro grzywny. To kara za zachowanie Portugalczyka 17 sierpnia podczas rewanżowego spotkania o Superpuchar z Barceloną (2:3).

Zawieszenie Portugalczyka nie oznacza jednak jego absencji w najbliższych meczach ligowych. Kara obejmować będzie tylko przyszłe spotkania w Superpucharze.

W końcowych momentach drugiego starcia o Superpuchar Hiszpanii (pierwsze zakończyło się remisem 2:2), po brutalnym faulu piłkarza Królewskich - Marcelo na wracającym do Barcelony po kilkuletnim pobycie w Arsenalu Londyn Cescu Fabregasie, na murawie doszło do przepychanek. Telewizyjne powtórki uchwyciły moment, w którym 49-letni Mourinho podchodzi do członka sztabu szkoleniowego Blaugrany Tito Villanovy i wkłada mu palec do oka. Na ujęciach widać także reakcję zaatakowanego, który w rewanżu uderzył "The Special One" w głowę.


Autor: Łysy
Źródło: DziennikDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org