Dzisiaj jest: 15.06.2024 Osób on-line: 4   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Najlepiej zarabiający piłkarze w lidze polskiej
13.04.12 13:56

Najlepiej zarabiającym piłkarzem w T-Mobile Ekstraklasie jest obrońca Lecha Poznań, Manuel Arboleda.


33-letni piłkarz ma ważny kontrakt ze swoim obecnym klubem do grudnia 2014 roku, a jego miesięczna pensja bez premii wynosi 135 tyś. złotych. Niestety Arboleda w obecnym sezonie wystąpił tylko w czterech spotkaniach, powodem jego absencji jest uraz mięścia czworogłowego.


Wśród najlepiej zarabiających piłkarzy jest aż trzech zawodników z Legii Warszawa. Nacho Novo, Ismael Blanco i Danijel Ljuboja zarabiają 120 tyś. złotych miesięcznie. Klub ze stolicy ma niewiele pożytku z dwóch nowych nabytków - Novo i Blanco. Zawodnicy, którzy wzmocnili Legię w zimowym oknie transferowym nie mieszczą się w podstawowym składzie i często wchodzą na boisko jedynie z ławki rezerwowych. Całej trujce legionistów kontrakty wygasają w czerwcu tego roku.


W czołówce za piłkarzami z Łazienkowskiej plasują się Cwetan Genkov z Wisły Kraków i Rafał Murawski z Lecha Poznań, którzy zarabiają po 110 tyś. złotych.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org