Dzisiaj jest: 18.04.2026 Osób on-line: 1   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Orange Ekstraklasa: Piechna się nie poddał!
18.04.06 09:37
Walka o tytuł króla strzelców jeszcze dwie kolejki temu była bardzo zacięta. Teraz jednak wszystko uległo diametralnej zmianie.

 

Grzegorz Piechna od początku rundy wiosennej uwięziony był w strzeleckiej niemocy. Dopiero w ostatnich dwóch kolejkach strzelił cztery gole i ma juz ich dzięki temu na koncie dwadzieścia, a to na pewno nie koniec. Michał Chałbiński, któremu brakowało do dogonienia Piechny dwóch bramek, traci ich teraz 6 i chyba nie będzie mu łatwo dogonić "Kiełbasy". Snajper z Kielc odzyskał moc z rundy jesiennej i napewno chce jeszcze poderwać sie do walki o mundial.

Autor: Preses
Źródło: własne







Dodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org