Dzisiaj jest: 15.06.2024 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Peszko nie pojedzie na EURO 2012
12.04.12 12:32

Po ostatnim incydencie, w którym uczestniczyli zawodnicy reprezentacji Polski – Sławomir Peszko i Marcin Wasilewski, selekcjoner Franciszek Smuda postanowił wyjaśnić wszystkie okoliczności sprawy, dlatego udał się wczoraj do Niemiec.


Po zapoznaniu się z faktami Franciszek Smuda podjął decyzję, że ustalając skład drużyny na mistrzowa Europy, nie weźmie pod uwagę Sławomira Peszki.


-„Sławomir Peszko po raz kolejny mnie zawiódł. Uważam, że takie zachowanie jest niegodne reprezentanta Polski i dlatego zdecydowałem, że nie powołam go na mistrzostwa Europy. ” – powiedział Franciszek Smuda.


Zachowanie Marcina Wasilewskiego ostatecznie  nie budziło zastrzeżeń klubu (RSC Anderlecht ) i selekcjonera. Następnego dnia po incydencie zawodnik wziął udział w porannym treningu. Marcin Wasilewski  w dalszym ciągu ma szansę otrzymać powołanie na UEFA EURO 2012.


 


Autor: Łysy
Źródło: PZPN







Dodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org