Dzisiaj jest: 15.06.2024 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Probierz: "Na pewno się nie poddamy"
11.04.12 09:54

-„To przykre przegrywać po rzutach karnych” – na konferencji prasowej po meczu z chorzowskim Ruchem powiedział trener Wisły Kraków, Michał Probierz.


-„Dziękuję zawodnikom, bo starali się, zrobili wszystko, walczyli do 90. minuty. Szkoda, że w dogrywce nie zachowaliśmy zimnej krwi, ale musieliśmy dokonać zmian przez kontuzje Paljicia i Jirsaka. Tomas trzymał to wszystko w środku. Może jeszcze kilka piłek by zagrał. Dobrze oceniam też występ Alana Urygi, który uporządkował ten środek. To przykre przegrywać po rzutach karnych. Wypada tylko Waldkowi życzyć powodzenia w finale. Patrzę na to trochę inaczej i uważam, że tego meczu nie przegraliśmy” – ocenił spotkanie Probierz.


Finał Pucharu Polski dawał Wiśle duże szanse na występ w Lidze Europejskiej. Teraz ta, wydawałoby się pewna, droga do euro pucharów, została zamknięta. Jaka będzie więc przyszłość drużyny? -„Trudno, żebym odpowiadał na pytanie o przyszłość. Na pewno jest w nas jakaś zadra. Niektórzy dostali szansę w Białymstoku, kilku zawodników odpoczęło. To też było bardzo istotne. Tych meczów było dużo, nie wszyscy zdążyli się zregenerować. Widać było, że zespół chce odrobić te straty. Szkoda, że się nie udało” – podkreślał.


-„Na pewno się nie poddamy. Trochę punktów nam uciekło, zdajemy sobie z tego sprawę, ale jest pięć meczów do końca.  Zrobimy wszystko, żeby je wygrać. Różne rzeczy dzieją się w piłce” – zakończył trener Białej Gwiazdy.


 


Autor: Łysy
Źródło: Biuro Prasowe Wisły Kraków SADodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org