Dzisiaj jest: 15.06.2024 Osób on-line: 4   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Thiago Cionek otrzymał polskie obywatelstwo
03.10.11 15:29
Zawodnik Jagiellonii Białystok, Thiago Cionek otrzymał w dniu dzisiejszym obywatelstwo polskie. To szczególny moment dla obrońcy Jagiellonii. O polski paszport starał się prawie dwa i pół roku.

-"Jestem bardzo zaskoczony faktem, że w końcu ta sprawa dobiegła do końca. Sam jeszcze nie dowierzam, że w końcu jestem obywatelem Polski. Starania trwały prawie dwa i pół roku. Najpierw pomagała mi Agnieszka [Syczewska, rzecznik prasowa Jagiellonii -red.], później do akcji włączyli się kibicie i inne życzliwe mi osoby - powiedział na konferencji Cionek, który w swoich staraniach mógł liczyć na pomoc włodarzy klubu, kibiców zbierających podpisy pod specjalnie przygotowanym przez redakcję portalu jagiellonia.net formularzu, oraz parlamentarzystów - Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy mi pomagali i dobrze mi życzyli" - dodał Thiago.

-"Kiedyś to moja rodzina wyjechała z Polski do Brazylii. Ja wróciłem jako pierwszy do naszej dawnej ojczyzny, teraz już jako obywatel tego kraju i bardzo, bardzo się z tego cieszę"- wspomina Cionek.

Autor: Łysy
Źródło: jagiellonia.plDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org